Perşembe Banko Maçlar

Sa beyler geçen günkü verdiğim kupon tuttu hiç bozmadan aynı çizgide devam ettirmeye çalışıcam.Şimdi geçelim perşembe için çıkarmış olduğum tahminlere.

 

İrlanda Cumhuriyeti – İsviçre

İrlanda grupta oynadığı 4 maçta yenilgisiz liderliğini koruyor.Özellikle yaptıkları katı savunmayla, takım oyunu ve oyun disiplinleriyle ön plana çıkıyorlar.Ancak şu ana kadar kendi kalibrelerinde bir takımla oynamadılar bu maç onlar için ciddi bir sınav olacaktır.İsvicre takımı ise kaliteli ayaklara sahip güçlü bir ekip.Son maçta 3-0 öndeyken son 5 dakikada maçı berabere bitirmeleri onlara bir ders olmuştur.Bu maç taraftara özür niyetinde güzel bir fırsat.

Tahmin: Ms2

 

İsrail – Makedonya

İsrail eğer bu gruptan çıkmak istiyorsa içerde bu maçı kazanmaktan başka çaresi yok.Maça bu psikolojiyle çıkacaklardır ki bu bazen maç sonucuna ters etki yapabiliyor.Kaldı ki içerde öyle ezici bir oyun da oynamıyorlar.Bu maç için Israil üstünlüğüyle geçer diyebiliriz ancak kolay maç olmayacak.Makedonyanın ise kaybedecek bir şeyi yok.Varını yoğunu ortaya koyacaktır ki bazen ters sonuçlar alabiliyorlar.Israili strese sokmayı başarabilirlerse süpriz yapabilirler.

Tahmin: Kg var

 

Brezilya – Karadağ

Basketbolda dünya kupası heyecanı sürüyor.F grubunda liderle sonuncu karşılaşacak.Brezilya tabi ki favori konumda.Karadag içinse turnuvanın sonu gözüküyor ancak söyleyecek son bi sözleri olacaktır mutlaka.Maçı kazanırlar mı bilinmez ama ellerinden geleni yapacaklardır.

Tahmin: Deplasman 72.5 üst

Evet beyler bu bi kupon değil isteyen aklına yatanı seçsin oynasın.Isteyen kupon olarak da oynayabilir herkese bol şans.