Cuma Günü Banko Kuponu

Sa beyler nihayet milli ara bitti ligler başladı.Biz de yeni kuponlarımızla yeniden karışınızdayız.Bugün yine sizlere önceki kuponlarımda olduğu gibi az riskli bol güvenli bi kupon çıkarmaya çalıştım.Hemen kupona geçelim.

Balıkesirspor – Ümraniyespor

Balıkesir evinde etkili oynuyor beyler.Ligin favorilerinden Erzurumu da yenmeyi başardılar.Benim haberim yoktu ama 12 civarı yeni transfer yaptıkları konuşuluyor.Ümraniye de ligin favorilerinden zaten 3 te 3 ile başladılar lige ama tabi burası tff premier lig öyle sürekli kazanamazsın.Bu maç da onlar için zor geçecek bence.Iki tarafın da skor üretebileceği bir maç bekliyorum.

Tahmin: Kg var.

 

Dinamo Zagreb – Istra

Dinamoyu çok anlatmaya gerek yok.Bu ligde evinde yenemeyeceği takım yoktur.Gecen hafta da Hajduka yenildiler ki vay Istranın haline.Bu maçta oldukça baskılı oynayacaklardır ama olası bir iş kazası ihtimali için gol seçeneğini öneriyorum.

Tahmin: 2.5 üst.

 

Floridsdorfer – Lafnitz

Bu maç için çok konuşmaya gerek yok.Öyle analizler eksikler cezalilar filan bu kanallara girmicem hiç.Tamamen tecrübe maçımdır inancım tamdır.

Tahmin: Kg var.

 

  1. Beyler ben bu maçların hepsine 1.5 üst verip kupon halinde oynayacağım.1.9 civarı oran ediyor toplamda.Kupona inancım yüksek oynayanlara şimdiden bol şanslar.