9 Eylül 2019 Banko İddaa Kuponları – Tahminleri

merhaba arkadaşlar,

dünkü maçlar aslında çok iyi gidiyordu 2/2 yapmıştık ama suduva maçı çok şanssız bir şekilde 1-0 tamamlandı. 2/3 yapmış olduk. bugün de düne nazaran az maç var. o yüzden 2 tane tahmin 1 -2 tane de analiz paylaşacağım sizlerle.

 

Polonya – Avusturya Maçı Analizi :

evet arkadaşlar günün tahmin diyebileceğim yani güven oranı yüksek olan tek maçı bu maçtır. grubun ilk sırasını direkt olarak ilgilendiren bu maçın gollü ve kartlı geçebileceğini düşünüyorum. ilk gördüğümde aklımdan 2-2 skoru geçmişti ama çok riske girmemek adına sizlere 1.5 üst ve 2.5 üst bahislerini öneriyorum. gol bahsi dışında kart oynamayı sevenler de canlıdan skor durumuna göre geride olan takıma kart bahsi alabilirler.

tahmin : 1.5 üst – 1.25 // 2.5 üst  – 2. 00 // kardeş bana çok oran lazımcılar için : 3.5 üst – 2.95

 

Rusya – Kazakistan Maçı Analizi : 

rusya maça mutlak favori çıkıyor.çok iyi hücum hatları var. normal şartlarda 3-4 tane atabilirler kazakistana fakat futbolcular ne derece ciddi bir tavır sergiler kestirmek güç. içimden bir ses rusyanın tek farklı galip geleceğini söylüyor. tabi bu biraz komplo teorisi gibi gelebilir. 2-1 , 1-0 gibi skorlar çok makul duruyor. isteyen handikap 0 , isteyen kazakistan gol atar değerlendirebilir.

Estonya – Hollanda Maçı Analizi:

hollanda , geri düştüğü maçta deplasmanda almanya’ya 4 tane gol atarak hatrı sayılır bir başarıya imza attı. şimdi de estonya deplasmanındalar. genel izlenim hollandanın 5-6 atacağı yönünde fakat ben çok aşırı gollü geçeceğini düşünmüyorum. garanticiler için 4.5 alt , biraz daha fazla oran isteyenler için 3.5 alt öneriyorum.

Tahmin : 4.5 ALT – 1.25  //  3.5 ALT – 1.65

 

herkese bol şans.