5 Eylül 2019 İddaa Tahminleri – Kuponları

Merhaba arkadaşlar,

Kötü bir haftasonu geçirdim. Tahminler pek yolunda gitmedi gibi. Bu hafta içi pek maç olmadığı için tahmin veremedim ama baron paylaşmış 1 kupon. ingilteredendi galiba maçların hepsi 2 oranlı güzel bir kupon tutturmuş. umarım bize de nasip olur bugün. öncelikle yine kısır bir bültenle karşı karşıyayız. milli maç araları genelde hep tehlikeli geçer dikkatli olmanızı öneriyor ve tahminlere geçiş yapıyorum.

 

Ermenistan – İtalya Maçı Analizi:

Ermenistan kötü başladığı gruplarda üst üste 2 galibiyetle biraz toparladı.Yunanistan’ı deplasmanda 3 golle geçmesi bence baya şaşırtıcı bir skordu. Ama gol yeme problemlerine hala çözüm bulabilmiş değiller. İtalya hakkında ise çok konuşmaya gerek yok aslında.  Çok kolay bir gruba düştüler ve 4 te 4 yaptılar. Bu sürede sadece 1 gol yediler.

Her şeyi bir kenara bırakırsak ben bu maçın düşünüldüğü gibi İtalya galibiyetiyle biteceğini düşünmüyorum arkadaşlar. Bu maç bence ne 2 olacak 2 üst olacak. 1-1 bitecek gibi bir his var içimde.  İsteyen MS 0 oynasın isteyen kg var oynasın isteyen 10 çs oynasın benim düşüncelerim bunlar.

Ms 0 – 4.40 – Kg var  – 1.95 – 10 ÇS – 2.10

 

Norveç – Malta Maçı Analizi : 

Arkadaşlar günün gollü geçmeye aday maçlarından biri olduğunu düşünüyorum. Şahsi kanaatim Norveç 4-5 tane atacaktır. 3.5 Üst – 4.5 üst oynanabilir.

3.5 ÜST – 1.75 // 4.5 ÜST – 2.60

 

Faroe Adaları – İsveç Maçı Analizi : 

Faroe Adaları çok garip bir takım ne zaman ne yapacakları belli olmuyor. İsveç maçın ağır favorisi fakat bu maçın ilk yarısında bir şeyler dönebilir.

Benim bu maça tercihim İY 1-0 ÇS bahsidir . Oranı da 1.50 bence denenebilir.

 

Herkese bol şans.